strona główna

UNISONO Flow – Nowoczesne zarządzanie Twoimi fakturami

Cyfryzacja w przedsiębiorstwie jest kolejnym logicznym i koniecznym krokiem w rozwoju firmy. Dla firm, digitalizacja nie jest opcją, lecz obowiązkiem zachowania konkurencyjności, pewności prawnej oraz motywacją dla pracowników, aby zapewnić im nowoczesne środowisko pracy.

System UNISONO Flow jest niezbędnym narzędziem w firmie. Nasze rozwiązanie służy do przekształcania faktury z formy papierowej na formę elektroniczną i w takiej formie przesyłania do systemu księgowego – zastępuje proces ręcznego wprowadzania faktur i jest dodatkowo elektronicznym archiwum dającym możliwość łatwego wyszukiwania faktur. Zamiast chaosu dokumentacyjnego oszczędzasz cenny czas i możesz skupić się na swoich konkretnych zadaniach.

UNISONO Flow to takie archiwum elektroniczne i obieg dokumentów. A wszystko dostępne przez przeglądarkę.

Moduł faktur

Skanowanie i rozpoznawanie treści faktur ułatwia ich zatwierdzanie i księgowanie. Każde nowoczesne archiwum jest w pełni elektroniczne, jeśli posiada inteligentny i samouczący się OCR, usprawniający konwersję faktur do postaci elektronicznej. UNISONO Flow wydajnie rozpoznaje faktury od wielu dostawców a praca z nim jest wygodna i przyjemna.

Pełna integracja z FK/ERP

UNISONO Flow automatycznie pobiera istotne dla księgowania dane z systemu FK/ERP: dane dostawców, odbiorców, kategorie, konta księgowe, MPK itp. Potrafi również uzupełniać dane lub dodawać nowych dostawców. Odczytuje numery faktur nadane przez Twój system FK, umożliwiając błyskawiczne odnalezienie jej w archiwum UNISONO Flow.

Generator workflow

Elektroniczne Archiwum

UNISONO Flow jest portalem, do którego faktury mogą przesyłać zarówno Twoi pracownicy jak i klienci. UNISONO Flow to także profesjonalne archiwum elektroniczne, nie musisz się więcej martwić o kserokopie, backupy i pozostałe czynności administracyjne.

FIS-SST Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37c
44-101 Gliwice
Polska

T: +48 (32) 720 12 60
F: +48 (32) 720 12 61
M: info@fis-sst.pl

Support:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
M: support@unisono-flow.pl

Sprzedaż:

T: +48 695 489 274
M: sales@unisono-flow.pl