Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stawiamy na bezpieczeństwo Państwa danych, dlatego w przypadku UNISONO Flow w formie wynajmu lub pełnej usługi, zainstalowane jest ono na wydzielonej sprzętowo platformie, dostosowanej do Państwa potrzeb.

Cały zasób serwera (100%) przeznaczony jest w całości i wyłącznie dla pracującego dla Państwa UNISONO Flow, co sprawia, że dane przechowywane w UNISONO Flow naprawdę są bezpieczne. Wszystkie połączenia pomiędzy przeglądarką a aplikacją szyfrowane są protokołem SSL.

Wszystkie środowiska przechowywane są w DataCenter itWorks o najwyższym poziomie bezpieczeństwa w Europie TIER III.

UNISONO Flow - Bezpieczeństwo

Wysoki poziom zabezpieczeń

Dedykowana platforma

TIER III

Nasz partner w bezpieczeństwie

itWORKS  S.A. jest firmą informatyczną, która w obszarze IT i biznesu wspiera codzienną pracę ponad 40 000 użytkowników w kilkunastu krajach.

Firma świadczy usługi pełnozakresowego i selektywnego outsourcingu IT: help desk i wsparcie użytkowników (w wielu językach, w trybie 24/7/365), administracja systemami i aplikacjami oraz monitoring infrastruktury i systemów.

itWORKS udostępnia własne, profesjonalne centrum przetwarzania danych (TIER3), z którego świadczy usługi w modelu chmurowym, m.in. Disaster Recovery as a Service, Archive as a Service, Infrastrusture as a Service, Back-up i DR as a Service dostępne zarówno z chmury prywatnej, publicznej, jak i hybrydowej.

Firma przeprowadza specjalizowane audyty obszarów IT oraz dostarcza własne, nowoczesne narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi klasy ITSM ATMOSFERA® (jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL).

Portfolio usługowe itWORKS koncentruje się także na rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, a ofertę produktową uzupełnia sprzęt od czołowych dostawców rynku ICT. Podstawą działania itWORKS S.A. jest dokładne zrozumienie potrzeb klientów i długofalowość współpracy.

Firma cieszy się zaufaniem liderów rynku polskiego i zagranicznego, takich jak Robert BOSCH, Grupa Engie, Danone, Play, Deutsche Bank, Itaka, Cez Polska. itWORKS jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. Forbesa, Komisji Europejskiej, Quality International, a także zdobywcą tytułu LIDER IT 2015. Więcej na www.itworks.pl

It Works - profesjonalne centrum przetwarzania danych

FIS-SST Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37c
44-101 Gliwice
Polska

T: +48 (32) 720 12 60
F: +48 (32) 720 12 61
M: info@fis-sst.pl

Support:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
M: support@unisono-flow.pl

Sprzedaż:

T: +48 695 489 274
M: sales@unisono-flow.pl