Faktury

Faktury

Moduł Faktury daje możliwość zamiany faktury papierowej na jej formę elektroniczną. Wbudowany silnik OCR oraz autorskie algorytmy rozpoznawania treści uzupełniają dane potrzebne w systemie księgowym, gdzie następuje księgowanie dokumentów.

System rozpoznaje dane nagłówkowe i pozycje z dokumentów. Wbudowana baza wiedzy pozwala zwiększyć procent rozpoznawalności dokumentu nawet do 97% poprawności, co przekłada się na szybkość wprowadzania faktur oraz pozwala zaoszczędzić czas na wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu FK. System uczy się dokumentu poprzez przeciąganie. Następnym razem będzie go jeszcze lepiej rozpoznawał.

Integracja z wieloma systemami FK/ERP pozwala automatycznie eksportować do Państwa systemu dane uzyskane z papierowej faktury.

UNISONO Flow - Moduł_Korekcji

Zatwierdzanie faktur

Baza wiedzy

Moduł uczenia

Błyskawiczne rozpoznawanie treści

System rozpoznaje dane nagłówkowe dodawanych faktur oraz ich pozycje. Posiada rozbudowane algorytmy sprawdzające poprawność odczytanych danych (m.in. weryfikacja kwot, dat, rabatów), co sprawia, że system pilnuje poprawności rozpoznanych danych, zanim trafią do systemu FK.

Baza wiedzy

Wbudowana baza wiedzy uczy się wprowadzanych dokumentów, co sprawia, że poziom rozpoznawalności dokumentów sięga 90%. W połączeniu z modułem uczenia rozpoznawalność sięga 97% dla wszystkich dokumentów.

Moduł uczenia

Autorskie rozwiązanie pozwala użytkownikowi systemu ingerować w jakość rozpoznawania. Poprzez 3 wbudowane moduły uczenia oddajemy Państwu możliwość nauczenia systemu, w jakich miejscach na dokumencie znajdują się poszczególne dane, którymi system ma wypełniać formularz.

Wielojęzyczność OCR

System zaprojektowany został również z myślą o firmach międzynarodowych posiadających faktury wystawiane w wielu krajach i księgowane w jednym centrum księgowym lub oddzielnie. Silnik OCR daje nam możliwość rozpoznawania faktur w wielu językach.

Archiwum faktur

W polskim prawie obowiązuje pięcioletni okres archiwizacji faktur. UNISONO Flow daje możliwość zdefiniowania przetrzymywane Państwa dokumentów tak długo, jak to konieczne.

Archiwum to nie tylko możliwość przechowywania faktur. To również szybkie wyszukiwanie oraz wyświetlanie obrazu faktury wprost z systemu księgowego poprzez dodatkową aplikację kliencką. Dostęp do archiwum możemy również udzielić innym zainteresowanym, np. klientom czy kontroli skarbowej, by zaoszczędzić czas poświęcony na wyszukiwanie dokumentów w skoroszytach.

Zatwierdzanie faktur

W połączeniu z modułem Zadania możecie Państwo zdefiniować proces akceptacji dokumentów wprowadzonych do UNISONO Flow. Akceptacja jedno- i wielopoziomowa nie jest problemem. System jest otwarty na wymagania klientów i potrafi dostosować się do procesów obowiązujących w danej firmie.

Integracja z FK/ERP

Moduł faktur pozwala automatycznie pobierać z systemu klienta dane potrzebne do księgowania dokumentów (firmy, kontrahenci, kategorie, rejestry VAT itp.) oraz eksportować gotowe, przetworzone dane do systemu FK/ERP klienta, co w praktyce skraca czas przetwarzania danego dokumentu (ww możliwości mogą się różnić w zależności od systemu FK/ERP).

Prosta praca w księgowości

UNISONO Flow uwalnia księgowego od mozolnego, absorbującego, ręcznego wprowadzania faktur. Fachowcy mogą skupić się na bardziej twórczej pracy.

Z poziomu wykorzystywanego programu księgowego mogą bezpośrednio otworzyć obraz księgowanej faktury.

FIS-SST Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37c
44-101 Gliwice
Polska

T: +48 (32) 720 12 60
F: +48 (32) 720 12 61
M: info@fis-sst.pl

Support:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
M: support@unisono-flow.pl

Sprzedaż:

T: +48 695 489 274
M: sales@unisono-flow.pl