Kancelaria

Kancelaria

Kancelaria elektroniczna umożliwia ewidencjonowanie dokumentów wpływających do firmy zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej (e-mail).

Dzięki dostępnej wkrótce funkcji OCR, uruchamianej dla wybranych dokumentów, możliwe będzie wyszukiwanie według zawartości.

Prosty mechanizm udostępniania usprawnia pracę kilku osób na dokumencie. UNISONO Flow ewidencjonuje dokumenty pojedyncze oraz powiązane z załącznikami.

UNISONO Flow - Kancelaria

Skanowanie

Rejestracja korespondencji

Rozpoznawanie treści – OCR

Współpraca ze skanerami

UNISONO Flow współpracuje jednocześnie z wieloma skanerami poprzez dedykowany program SBM ułatwiający zarządzanie skanami i kodami kreskowymi.

Inteligentne rozpoznawanie faktur

UNISONO Flow doskonale rozpoznaje treści faktur. Nie musisz przygotowywać wzoru faktury dostawcy – UNISONO Flow zrobi to automatycznie za ciebie.

Łatwe wprowadzanie dokumentów elektronicznych

Zapisane na dysku dokumenty elektroniczne można za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” lub dodania (upload) wprowadzić do archiwum.

Zarejestruj korespondencję

W UNISONO Flow zarejestrujesz korespondencję przychodzącą i wychodzącą. Upraszcza to prowadzenie dziennika korespondencji.

Skanowanie wsadowe

Skanowanie dużej ilości dokumentów jest niezwykle proste. System dzieli dokumenty zeskanowane do jednego pliku, rozpoznaje kody kreskowe i ułatwia zarządzanie załącznikami.

Przekaż dokument osobie odpowiedzialnej

Każdy dokument możesz błyskawicznie przekazać dalej. Odbiorca otrzyma powiadomienie mailowe wraz z linkiem do dokumentu.

Rozpoznawanie treści – OCR

Dla każdego zeskanowanego dokumentu można włączyć rozpoznawanie treści OCR. Dzięki temu kluczowe informacje możesz przenieść z dokumentu do formularza, ze zwięzłym opisem dokumentu, za pomocą jednego kliknięcia.

Nadzór przebiegu pracy nad dokumentem

Określając termin ważności dokumentu, sprawimy, że system powiadomi o braku reakcji osoby, która powinna się z nim zapoznać. UNISONO Flow przypilnuje dochowania terminów wynikających z pism urzędowych itp.

FIS-SST Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37c
44-101 Gliwice
Polska

T: +48 (32) 720 12 60
F: +48 (32) 720 12 61
M: info@fis-sst.pl

Support:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
M: support@unisono-flow.pl

Sprzedaż:

T: +48 695 489 274
M: sales@unisono-flow.pl