Workflow

Workflow

Moduł Zadań jest niczym innym, jak definiowanym przez użytkownika obiegiem informacji (Workflow). To Państwo decydują, jaki będzie przepływ informacji i kto będzie widział poszczególne jego elementy. To Państwo ustalają, co się stanie ze sprawą na poszczególnych etapach.

Moduł Workflow zaprojektowany został niezwykle intuicyjnie, tak, by wszelkie zmiany odbywały się błyskawicznie. Sprzężony z modułem faktur daje potężne narzędzie, za pomocą którego przetwarzamy dokumenty papierowe na elektroniczne, wypełniamy automatycznie formularz (OCR) i przesyłamy do akceptacji.

UNISONO Flow - Moduł Workflow

OCR

Generator procesów

Edytor Reguły/Akcje

OCR

Wbudowany silnik OCR potrafi rozpoznać tekst i wypełnić formularz. Słowa kluczowe definiujemy w przeglądarce.

Generator procesów

Prosta obsługa w przeglądarce sprawia, że bez pomocy specjalisty można utworzyć potrzebny proces. Poprzez przeciąganie ustalasz kierunek przepływu informacji, etapy procesu a nawet zaprojektujesz formularz.

Edytor Reguły/Akcje

Wbudowany edytor reguł/akcji pozwoli dokładniej zaprojektować pożądany obieg informacji. Intuicyjny projektant reguł ma wbudowany słownik dostępnych funkcji wraz z opisem i przykładami, co sprawia, że tworzenie prostych warunków jest bardzo łatwe.

Szablony Eksportu

Eksport danych z modułu Workflow jest bardzo prosty. Wszystkie pola utworzone w danym procesie możemy wyeksportować do systemu zewnętrznego w postaci pliku xml. By to zrobić, wystarczy utworzyć odpowiedni szablon xml w kreatorze i wywołać go z poziomu edytora reguł/akcji.

Integracja z innymi modułami

Moduł zadań integruje się z innymi modułami dostępnymi w systemie UNISONO Flow. W połączeniu z modułem Faktur dostają Państwo możliwość rozpoznawania faktur papierowych i uruchomienia obiegu zaprojektowanego zgodnie z Państwa wymaganiami

FIS-SST Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37c
44-101 Gliwice
Polska

T: +48 (32) 720 12 60
F: +48 (32) 720 12 61
M: info@fis-sst.pl

Support:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
M: support@unisono-flow.pl

Sprzedaż:

T: +48 695 489 274
M: sales@unisono-flow.pl